محل تبلیغات شما

اقای جو ویتالی میفرمان که وقتی مطلبی برای شما گفته می شود و در جریان قرار میگیرید و در اصلاح خودمون بهش اتصالی می کنید! چیزی در درونتون باید اصلاح بشه!!
(امیدوارم بتونم جبران کنم؛ لطفا مرا ببخش؛ سپاسگزارم؛ دوستت دارم)
خیلی وقت بود تصمیم داشتم حرف زیادیِ گنده تر از دهنم نزنم؛ برای همین همه پستا حذف شدن و عکسای بدون کپشن اومدن جاش ولی این پست بصورت موقت تقدیم تو باد!!!
این پست بسیار بودار و حاوی متون برخورنده می باشد؛
با ماسک بخونید لطفا!
***** یادم اومد بچه بودیم خونه یکی از اقوام میرفتیم که لازم نمی بینم بگم کی بود در حدی نزدیک بودن که به من میگفتن برم از یخچال فلان چیز را بیارم( بنظر محترم من یخچال هم جز حریم شخصی افراد است و نظر مساعدم اینه که نرید تا کمر تو یخچال مردم! ممکنه دست و پای بریده برای سوپ شامتون گذاشته باشن اون تو!!!)
به هر حال جونم براتون بگه که منم خُب؛اون زمان بچه بودم ؛میرفتم سر یخچال که امرشان سمعا و طاعتا( خخخخ)!!!
همیشه تو در یخچالشون یه چیزی بود که جلب توجه میکرد و بچگی و ادب توام با ترس خیالی و هزار تا کوفت و زهرمار باعث میشد که از کسی نپرسم آقا این چیه تو در یخچال!!
تو ذهنم میگفتم عجب خوراکی باحالی!  فقط چون مامانم خوراکیا را حتما تو بشقاب یا نایلون میذاشت تو یخچال؛ برام سوال بود چرا این خوراکی بظاهر خوشگل و احتمالا شیرین و خوشمززه!!! همین جوری به صورت ولوو اون تو هست!!! خلاصه سال ها گذشت تا ۱۶ و ۱۷ سالگی یا شایدم بیشتر؛ دیگه سیبیلام دراومده بودن( من یه دهه شصتی هستم)
تا یه روز به مامانم گفتم: "مامان این چیه!!!!"
و مامانم گفت: "مدفوع الاغ ماده ای که تازه زایمان کرده بوده!!!"
قیافه ام که هیچی؛ بالا نیاوردم اونم هیچی!! گفتم :" تو در یخچال آخه؟؟!!"
گفت: "میخواستن تازه بمونه!"
اونجا بود که تو دلم گفتم خوبه مدفوع آدما خواص درمانی نداره!
من بهش میگم " پی پی خری" شما هر چی دوس داری بگوو!
حالا اگر کسی یه پارچ از شاش شتر بذاره یخچالش تازه بمونه دیگه برام تازگی نداره!!! پ.ن. :
۱. اون یکی اسمشو نمیگم چون میگن این اسم را مسلمان ها جهت توهین به یک قوم خاصی روی این پی پی گذاشتن(ادیتینگ؟؟؟)
۲. خواصش میگن خیلی زیاد هست یک بارم من سرماخورده بودم؛ آقاآیی( فتبارک اله. بترکه چشم حسود و بخیل و فیلان) گف بیا بریم امتحان کن و با خنده و مسخره بازی تو حمام استشمام و استنشاق  کردیمو واقعا خوب شدم! بماند یک هفته خونمون بووو روستاق میداد؛ تو حمام هم چشامون می سوخت ولی  خدایی خوب شدم!!!
۳. من مسئولیت هیچیو قبول نمیکنم حتی این متن

دو شخصیتی مجازی حقیقی

پشگل ماچه الاغ یا ادار شتر؛ مساله ای هست

پدر و مادر به روز من

تو ,یخچال ,یه ,پی ,گفتم ,یک ,تو در ,این چیه ,در یخچال ,و در ,خوب شدم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نا گفته ها(فرهنگی-تربیتی)در مدارس سمپاد