محل تبلیغات شما

خب در واقع به روز شدگی و یا از دید دیگر مشکل بروز شدگی از زمانی آغاز شد که گفتیم باید گوشی هاشونو عوض کنن، خب دیگه واقفا به درد نمیخوردن اون قبلیا.خلاصه که خواهر کوچکم باهاشون رفت و دو تا گوشی شبیه بهم دو سیمکارته براشون تهیه کرد، و طبق معمول با اینکه من در برابر معلم شدن مقاومت کردم و تنها شخص غیر فرهنگی خانواده هستم، مسئولیت اموزش تصویری و. با من بود اینجوری که اول به صورت دو نفره توضیح می دادم بعد چون مامان عادت داره بره تو اتاق و ساعت ها به گوشی ور بره و بابا برعکس باید اخباراشو گوش کنه و با همسایه ها معاشرت داشته باشه آخر کار به درس و مشقش برسه،مجبور شدم تو دوتا جزوه مجزا با رسم شکل و فلش و . توضیح بدم که چی کار کنن و ماجرا آغاز شد.

منم سعی میکردم معلم خوبی باشم ولی خب وقتی یه چیزیو ده بار بگی بعد تازه بگن اصلا خوب نگفتی و فلان،معلومه که منفجر میشم و لحن صحبتم تغییر میکنه و بلند تر توضیح میدم!!

مثال های زیادی هس به تعداد موهای سفید سرم!!من اون کلیپو که باباهه میگه این چیه و چند بار میپرسه و پسره سرش داد میزنه و تهش شرمندگیش به پسره می مونه را دیدم و خیلی سعی بر خویشتن داری دارم ولی خب.

مثلا یه بار مامان و بابا رفته بودن باغ  و در راه برگشت، مامان تماس گرفت و مکالمه آغاز شد:

مامان: " الوو،الووو،الوو"

من: "سلام مامان"

مامان: "الوو، الووو، الووو"

من:"الووو مامان سلام "

مامان:"ال.

من:" ما مااااااآن صداتو مییییی شنوووم !!!!!

مامان:" خب چرا داد میزنی؟؟؟"

من:

دو شخصیتی مجازی حقیقی

پشگل ماچه الاغ یا ادار شتر؛ مساله ای هست

پدر و مادر به روز من

مامان ,گوشی ,خب ,رو ,اون ,هم ,رو به ,من مامان، ,به بابا ,من در ,و طبق ,سلام مامان مامان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درباره پرسش مهررییس جمهور ساتیر