محل تبلیغات شما

یه سری آدم ها هم هستن که کلا راحت طلب و خوش گذرون هستن، غم دنیا براشون پشم هست و اتفاق ها را خیلی دیرتر حس میکنن چون سنسورهای حسیشون زیر خروارها چربی است تا بیاد به سنسورها برسه و عکس العمل بهشون ابلاغ بشه اون حادثه تموم شده رفته، این آدم ها تو هر شرایطی باشن اسباب خوش گذرونیشونو تهیه میکنن و سفت و سخت خوش میگذرونن و ذهن و فکرشون طبق چهارچوب خودشون برنامه ریزی میشه و خیلی سخت می تونی افکارشون تغییر بدی ایضا بخاطر لایه های چربی که دور مخشونو گرفته!

راحت میخوابن،راحت زندگی میکنن،جوری حرکت میکنن آب تو دلشون ت نمیخوره و واقعا برا عصبیا استرسی مثه من نفرت انگیز بنظر میان! بدترین اتفاق ها پیش بیاد فرقی نداره سرشون به بالش برسه تموم هست.

حتا اگر باشگاهم برن لایه های چربی یکم آخ و اوخ میکنن و دوباره سر جای خودشون می مونن و هیچ اتفاق خاصی نمیوفته این آدم ها استرس های روحی روانی که منجر به مشکلات جسمی بشه را ندارند و بالطبع درکم نمیکنن.

وقتی مساله ای را با هیجان های استرسی براشون تعریف میکنی،یک نگاه بی هدف بهت میکنن و مسیر صحبتو جوری عوض میکنن که به گوشه ی تریج قبای راحت طلبیشون برنخوره.

این آدم ها همه جا راحتن،توی ماشین روی صندلی له می شوند و بصورت یک خمیر برآمده هستن هی بیشتر و بیشتر ورم میکنند. در اجتماع راحت ظاهر می شوند چون فقط افق دیدشان اول حوش هیکل چاقشون هس بعد کمی فراتر به انجمن خانواده میرسد و خارج انجمن مطلقا اهمیتی ندارد.

آدم های راحت طلب اگر یه روز هم دست به  برنامه ریزی بزنن حتما گوشه کنار برنامه ریزیاشون راحت طلبی خودشونو پراکنده کردن،مثلا برنامه سفر میچینند با آب و تاب فراوان اول به صورت تلفنی بعد هم به صورت حضوری با قیافه حق به جانب تو را مجاب به حرکت در مسیر فکریشان می نماید در نهایت در ابر فکری بالا سرشان تو در صندلی راننده جا گرفته ای و شخص مورد نظر صندلی عقب چای میخورد و از  مناظر لذت میبرد!

خب من غیر از اینکه نفرتم از این افراد بیشتر بخاطر آرامش فکریشان است و به خواب راحتشان حسد میبرم باز هم سعی میکنم خودمو قانع کنم که سبک زندگی افراد مختص خودشان است و دقیقا زمانی که در تصوراتم عینک روشنفکری بر چشم زده ام تلفن زنگ میخورد و انسان راحت طلب بساط خوش گذرانیش را روی زندگی من پهن می نماید.

دو شخصیتی مجازی حقیقی

پشگل ماچه الاغ یا ادار شتر؛ مساله ای هست

پدر و مادر به روز من

میکنن ,ها ,های ,آدم ,خوش ,تو ,راحت طلب ,آدم ها ,میکنن و ,این آدم ,های چربی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها